Wyniki naboru na wolne stanowiska w służbie cywilnej


...

Złoty mocno zyskał na wartości po przyjęciu planu pomocowego dla Grecji


Ropa naftowa drożeje na rynku paliw w USA, po raz pierwszy od 5 dni. Rynek oczekuje, że pakiet pomocowy dla państw Europy wpłynie na zapanowanie nad kryzysem zadłużenia; to oznacza spadek ryzyka zagrożeń dla wzrostu gospodarczego w regionie i w globalnej gospodarce.

MSZ: wicepremier Pawlak może podpisać umowę gazową z Rosją


Nie ma przeszkód, aby wicepremier Waldemar Pawlak podpisał umowę gazową z Rosją - oświadczyło Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Ale nie wiadomo, kiedy to się stanie.

Na Podkarpaciu powstanie pierwsze przedszkole firmowe


Pierwsze na Podkarpaciu firmowe przedszkole powstanie w Dębicy. Pomysłodawcą projektu jest firma Weldon - wytwórca m.in. konstrukcji stalowych. Pieniądze - ponad 3,5 mln zł - spółka pozyskała z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Jest zgoda na unijny system nadzoru finansowego




Grad zaprezentuje ofertę prywatyzacyjną w USA


Aż cztery z pięciu tytułów nominowanych do Independent Spirit Awards w kategorii \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"najlepszy film roku\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" miało swoją premierę na festiwalu w Sundance.

Skarb państwa sprzeda dodatkowe 16 proc. akcji Enei


Dodatkowe 16 proc. akcji koncernu energetycznego Enea krajowym i zagranicznym inwestorom finansowym. Dopiero potem poszuka chętnego na pakiet kontrolny w spółce.

Jak poprawić bezpieczeństwo na Bałtyku?


Zagrożenia związane z ruchem morskim w obrębie Morza Bałtyckiego zostały ocenione jedynie na obszarach, gdzie wykryto konkretne zagrożenie wypadkiem. Niemniej jednak analizy ryzyka przeprowadzane w różnych ...

USA: Kontrowersje wokół zespołu Geithnera


Współpracownicy sekretarza skarbu USA Timothy Geithnera jeszcze rok temu sami dostawali milionowe premie od instytucji finansowych

GPW: PZU może wejść do indeksu WIG20 od sesji 17 maja


Przyjęcie euro jest w dłuższym okresie korzystne, jednak perturbacje w strefie euro nie sprzyjają rozmowie o niej. Najpierw powinniśmy uporządkować swoje gospodarstwo i zmniejszyć deficyt - powiedział telewizji TVN CNBC Biznes Marek Belka, szef departamentu europejskiego MFW

PKB Ukrainy spada o 18 proc. Trochę lepiej niż w I kwartale


W II kw. gospodarka Ukrainy skurczyła się o 18 proc. - podał we wstępnych danych Państwowy Komitet Statystyczny. W I kw. spadek przekraczał 20 proc.

Dokąd zmierza LOT


Pijąc alkohol w domowym zaciszu, większość ludzi nalewa sobie więcej, niż nalano by im w pubie - informuje serwis \"BBC News/Health\".

Francja: Nie będzie podatku od spalin


Przechwycić cel powietrzny, stoczyć walkę z samolotem obrony powietrznej przeciwnika, a także zatankować w powietrzu będzie mógł zwycięzca aukcji z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Siły Powietrzne wystawiły na licytację możliwość zostania na jeden dzień pilotem F-16.

Przegląd wiadomości ze spółek, 21 października, godz. 20


Przegląd wiadomości ze spółek, środa 21 października, godz. 20

"Rzeczpospolita": Związki chcą coraz więcej


Związkowcy z Polskiej Grupy Energetycznej domagają się rekordowych podwyżek pensji oraz długoletnich gwarancji zatrudnienia. Podwyżek domagają się także górnicy - informuje "Rzeczpospolita".

W Małopolsce tylko 20 gospodarstw bez energii elektrycznej


Niemal w całej Małopolsce przywrócono dostawy energii elektrycznej. Bez zasilania pozostaje w poniedziałek jeszcze 20 gospodarstw w powiecie miechowskim - poinformowała PAP w poniedziałek rzeczniczka wojewody małopolskiego Joanna Sieradzka.

Kalendarium rynku pieniężnego na środę


Grupa Lotos od środy 25 listopada obniża cenę hurtową benzyny bezołowiowej 95 o 5 zł na tysiąc litrów, benzyny bezołowiowej 98 o 4 zł, oleju napędowego o 3 zł, a oleju opałowego o 3 zł - poinformowało biuro prasowe spółki.

Credit Suisse wchodzi na rynek z ofertą private banking


W wywiadzie dla rosyjskiej gazety „Izwiestia” były prezydent krytycznie ocenił projekt tarczy. Podkreślił, że gwarantem bezpieczeństwa jest NATO. Zwrócił też uwagę na potrzebę poprawy stosunków…

ATM rekomenduje niewypłacanie dywidendy za 2009 r.


W lutym produkcja przemysłowa w strefie euro była o 4,1 proc. wyższa niż rok wcześniej. To największy wzrost od kwietnia 2008 r. Niestety, wciąż spada konsumpcja

Wicepremier Pawlak o współpracy z Bankiem Światowym


Kwestie energetyczne oraz stan polskiej gospodarki to główne tematy kolejnego spotkania wicepremiera Waldemara Pawlaka i wiceministra gospodarki Adama Szejnfleda z Orselią Kalantzopoulos, dyrektor Banku Światowego na Europę Centralną i Kraje Bałtyckie. Odbyło się ono 8 lipca br. w Ministerstwie Gospodarki.

WZ Atlas Estates zdecyduje o zmianach w zarządzie 16 czerwca


Był brud, smród i protesty. Ale udało się. Zyskało powietrze, ulice, lasy i mieszkańcy. Teraz to nie oni, ale gmina martwi się, co zrobić ze śmieciami. I tak Powinno być w całej Polsce - mówi Gazecie prezydent Legionowa* Roman Smogorzewski

MG ulepsza regulacje energetyczne


Poprawa efektywności energetycznej, system ochrony odbiorców wrażliwych oraz ułatwienia w realizacji inwestycji to tylko niektóre z obszarów, w których MG przygotowuje nowe regulacje. Proponowane zmiany pomogą zrealizować cele wyznaczone w "Polityce energetycznej Polski do 2030 r.".

W środę na tory nie wyjedzie 46 pociągów Przewozów Regionalnych


\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\"VIII Mieczy Nie tylko nie wystarczy teraz na ten wymarzony zakup, ale nawet może przydarzyć się jakiś niespodziewany finansowy dołek. A to dlatego, że osiągniesz niemal mistrzostwo w wydawaniu gotówki, na dodatek, na całkiem niepotrzebne rzeczy. Nie pożyczaj też pieniędzy, nawet jeśli to ktoś, kogo znasz od dawna. Nie zobaczysz ich prędko. horoskop.wp.pl

OPEC "niezmiernie zadowolony", nie ma powodu by destabilizować rynek


Organizacja państw eksportujących ropę (OPEC) nie ma żadnego powodu by wprowadzać zamieszanie na rynku ropy - powiedział saudyjski minister ds. ropy naftowej i bogactw naturalnych Ali ibn Ibrahim an-Naimi w poniedziałek, przed spotkaniem przedstawicieli państw członkowskich OPEC.

Formularze interaktywne dla dokumentów podatkowych składanych drogą elektroniczną


Na stronach Ministerstwa Finansów, w dziale Podatki, udostępnione są interaktywne formularze podatkowe dla dokumentów składanych drogą elektroniczną.

znalezionych: 24074, strona 1 z 963
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Jeśli jesteś z Łodzi i szukasz pomocy psychologa, zapraszam do mojego gabinetu. Jako psycholog Łódź pracuję w pobliskim szpitalu, ale także przyjmuję moich pacjentów w gabinecie prywatnym. Masz pewność, że zajmie się tobą psycholog Łódź posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog Łódź.